výběr  barvy výběr  barvy

JESTEM TWOJA...
Mam kolor
limonki

Waga kuchenna Sencor SKS 37 GG
To kolor soczystych cytrusów - radosny i przyjemnie odświeżający. Sprawia, że masz ochotę od razu zabrać się do pracy i wnosi zapach wiosny do Twojej kuchni. Otula Twoją rodzinę każdego dnia, spowalnia czas i zmniejsza stres. Jestem niezwykle precyzyjna. Posiadam funkcję stropniowego doważania i mam duży podświetlany ekran. Możesz na mnie polegać.

a
výběr  barvy výběr  barvy

akrylowy design
jak ze snu

Ta waga jest po prostu piękna. Wszystko dzięki nowoczesnemu akrylowemu wzornictwu i wykorzystaniu doskonale przezroczystego tworzywa sztucznego, pod którym umieszczono tworzywo kolorowe. To właśnie przezroczysta powierzchnia pozwala na przyciągające uwagę załamania światła, tworzące tworzące delikatne refleksy i harmonijne odcienie barw. Rezultat to czysty, elegancki i nowoczesny wzór, dzięki czemu waga jest ponadczasowa.

a
propečení propečení

perfekcyjnie cienka
i ergonomiczna

Wyjątkowo cienka waga o ergonomicznym kształcie zamknięta w nowoczesnym designie to również łatwość czyszczenia. Całość uzupełnia sterowanie dotykowe. Osiągnięto w ten sposób maksimum czystości i higieny. Jednolita powierzchnia zapewnia równocześnie, że jej górna powierzchnia jest wodoodporna.

a
propečení propečení

Precyzyjnet
ważenie

Dokładność zapewniają 4 czujniki o wysokiej wrażliwości. Dokładność do 1g, funkcja stopniowego doważania oraz funkcja zerowania wagi pojemnika (TARA), możliwość przełączania jednostek US/EU oraz g/ml (mleko, woda...). Całość uzupełnia duży podświetlany wyświetlacz o wysokim kontraście.

a