výběr barvy výběr barvy

JESTEM TWÓJ ...
MAM KOLOR BRZOSKWINI

Robot kuchenny Sencor STM 43 OR
To kolor soczystego aromatu i lekko słodkiego smaku. Pobudza Twoją energię życiową. Zapewni Ci stymulację, motywację i inspirację. Złe emocje znikną, a pozytywne rozwiną skrzydła. Mam serce ze stali, napędza mnie niezawodny silnik, a Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

a
výběr barvy výběr barvy

METAL WYSOKIEJ JAKOŚCI
Z 6-LETNIĄ GWARANCJĄ

Piękno metalu wewnątrz i na zewnątrz. Metalowy korpus oraz całkowicie metalowe mechanizmy zębate stanowią gwarancję ekstremalnej trwałości. Wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie robota kuchennego pozwalają na zastosowanie mocnego, a jednocześnie bardzo cichego silnika. Korpus oraz mieszadła wykonane w całości z metalu stanowią kolejny dowód jakości. Tak samo jak 6-letnia gwarancja na silnik.

Zaruka
a
propečení propečení

UKŁAD
PLANETARNY

Napęd z efektem mieszania w wielu kierunkach, lub po prostu system planetarnego wyrabiania, mieszania i ubijania, ma cały szereg zalet w porównaniu z innymi systemami. Nasadki mieszające obracają się zarówno wokół własnej osi jak i dookoła obwodu misy (czyli dookoła osi przekładni), gwarantuje to pełne i perfekcyjne przemieszanie zawartości misy. Można więc mieć pewność, że 100% surowców osiągnie oczekiwaną konsystencję a wszystkie składniki zostaną dokładnie wymieszane.

a
propečení propečení

STALOWA MISA
O POJEMNOŚCI 4,5 litra

Podstawą robota kuchennego jest misa do mieszania. Jej jakość, pojemność oraz łatwość jej obsługi decydują o zadowoleniu użytkownika. Misa o pojemności 4,5L jest wystarczająco duża, aby przygotować nawet 1,5 kg ciasta lub ubić jednocześnie białka z 8 jajek. Misa jest wykonana z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej, którą łatwo zdemontować i umyć, a także pewnie postawić na blacie po wyjęciu z robota. Dzięki zastosowaniu dwóch uchwytów jest bardzo wygodna w użyciu.

a
propečení propečení

BOGACTWO
AKCESORIÓW

Kiedy otworzysz karton z robotem kuchennym, bez wątpienia ucieszysz się wieloma praktycznymi akcesoriami, dołączonymi do Twojego nowego pomocnika. Znajdziesz końcówkę do mieszania i ubijania, hak do ugniatania ciasta, maszynkę do mielenia, nadziewarkę do kiełbas, szatkownicę i tarkę. Przyjrzyj się dokładnie tym akcesoriom...

 • Míchací metla

  0 / 0

  MIESZADŁO W KSZTAŁCIE LITERY A

  Mieszadło w kształcie litery A - idealne do przygotowywania kremów, lukru oraz lekkich ciast bez drożdży.

  Míchací metla
 • Šlehací balónová metla

  0 / 0

  TRZEPACZKA BALONOWA

  Trzepaczka balonowa – znakomita do ubijania śmietany i białek jaj.

  Šlehací balónová metla
 • Hnětací hák

  0 / 0

  HAK DO CIASTA

  Hak do wyrabiania ciężkich i gęstych ciast drożdżowych.

  Hnětací hák
 • Mlýnek na maso

  0 / 0

  MASZYNKA DO MIELENIA

  Maszynka do mielenia z dwoma tarczami mielącymi – grubą (8 mm) i cienką (3 mm) – zmieli do konsystencji potrzebnej do przyrządzenia danej potrawy.

  Mlýnek na maso
 • Plnič uzenin

  0 / 0

  NADZIEWARKA DO KIEŁBAS

  Nasadka do wyrobu kiełbas, dzięki której z łatwością sporządzisz domową kiełbasę, frankfurterki czy parówki.

  Plnič uzenin
 • Kráječ a struhadlo

  0 / 0

  SZATKOWNICA I TARKA

  Szatkownica i tarka z trzema wymiennymi nasadkami – grubą, cienką i tnącą na plastry. Umożliwiają łatwe przygotowanie sałatek warzywnych, chipsów ziemniaczanych lub starcie orzechów.

  Kráječ a struhadlo
propečení propečení

AKCESORIA
OPCJONALNE

Mimo wielu akcesoriów, które otrzymujesz w zestawie z robotem, możesz mieć ich jeszcze więcej. Możesz wybieraś pomiedzy maszynką do makaronu, wolnoobrotową wyciskarką do soku czy formami do ciasteczek, zależnie od Twoich potrzeb.

 • Výrobník pasty

  0 / 0

  MASZYNKA DO MAKARONU

  Dzięki temu zestawowi nakładek szybko przygotujesz domowy makaron o różnym kształcie. Linguine, tagliatelle i lasagne - wszystkie kształty makaronu wykonasz w mgnieniu oka.

  Výrobník pasty
 • Odšťavňovač

  0 / 0

  WYCISKARKA DO SOKU

  Wyciskarka wyposażona w prasę ślimakową potrafi wycisnąć z owoców esencję smaku i zapachu, oferując Ci świeże i zdrowe soki, kiedy tylko będziesz mieć na nie ochotę.

  Odšťavňovač
 • Výrobník cukroví

  0 / 0

  FORMY DO SŁODYCZY

  Chcesz zaskoczyć swoich bliskich? Wybierz jeden z 4 fantazyjnych kształtów, aby przygotować przepyszne smakołyki - łatwo i wygodnie we własnej kuchni. Przecież nie ma nic lepszego od delektowania się mlekiem i ciasteczkami z najbliższymi, kiedy wszystko jest domowe i przygotowane z miłością!

  Výrobník cukroví