výběr  barvy výběr  barvy

JESTEM TWÓJ ...
Mam kolor
BZU

Blender Sencor SHB 35 VT
Mam kolor najsilniej pachnącego kwiatu wiosny, złożonego z tysięcy małych źródełek radości i niepozornych olśnień. To kolor uczciwości i wolności, kolor marzeń. Idealnie pasuję do Twojej dłoni. Idealnie pasuję do Twojej dłoni. Jestem najsmuklejszy na świecie.

a
výběr  barvy výběr  barvy

najcieńszy
na świecie

Najsmuklejszy blender na świecie. Ma zaledwie 42 mm średnicy. Ergonomiczny uchwyt i smukła konstrukcja sprawiają, że doskonale leży w dłoni. Płynna regulacja obrotów zapewnia prędkość idealną dla każdego ze składników. Bardzo wydajny silnik o mocy 400 W jest objęty 6-letnią gwarancją.

a
propečení propečení

płynna regulacja
prędkości

O komforcie pracy z blenderem ręcznym świadczy system stopniowego zwiększania prędkości. Rozpoczęcie miksowania od niższej prędkości i stopniowe zwiększanie do prędkości maksymalnej zapobiega rozpryskiwaniu składników poza naczynie, w którym blender jest zanurzony. Stopniowe zwiększanie prędkości pozwala również na sprawdzenie, które obroty są najlepsze dla poszczególnych miksowanych składników, co umożliwia szybkie dostosowanie się do każdej gęstości czy konsystencji.

a
propečení propečení

wysokiej jakości silnik
z 6-letnią gwarancją

Blender musi być trwały. Bardzo trwały. Jego wytrzymałość i niezawodność zależą głównie od jakości i wysokiej mocy silnika. My jesteśmy na tyle pewni silnika znajdującego się w naszym blenderze, że oferujemy na niego 6 lat gwarancji.

a
propečení propečení

nasadka miksująca
ze stali nierdzewnej

Końcówka miksująca wykonana całkowicie ze stali nierdzewnej pozwala na miksowanie również gorących napojów czy potraw. Bagnetowy system montażu nasadki jest bardzo szybki i efektywny. Pozostałe wyposażenie stanowi pojemnik z tworzywa sztucznego, o pojemności 0,5 l, służące jednocześnie jako miarka.

a