výběr  barvy výběr  barvy

JESTEM TWÓJ ...
Mam kolor
przebiśniegów

Czajnik Sencor SWK 30 WH
Mam kolor pierwszych wiosennych kwiatów. To kolor spokoju, czystości i niewinności. Zapewnia spokojną radość i lekkość, rozświetlające każde pomieszczenie. A co potrafię? Podgrzewam wodę szybko jak błyskawica. Mam bardzo dokładny filtr który zatrzyma nawet najmniejsze zanieczyszczenia i fragmenty kamienia.

a
výběr  barvy výběr  barvy

piękny
kryształowy połysk

Najwyższa klasa designu wśród czajników. Wykorzystane nowoczesne tworzywo sztuczne Samsung (używane również w smartfonach) stale utrzymuje przepiękny blask. Całość uzupełniają, podświetlony na niebiesko włącznik i wskaźnik poziomu wody znajdujący się po obu stronach czajnika.

a
propečení propečení

wyjmowany
filtr

Uzyskanie doskonałej herbaty i kawy zależy przede wszystkim od jakości wody. Potrzeba wyjątkowo dokładnego filtra, który zatrzyma nawet najmniejsze zanieczyszczenia i fragmenty kamienia. Taki właśnie filtr mają czajniki Sencor, niezwykle gęsty i bardzo łatwy do wymiany. Czajniki Sencor mają idealnie wyprofilowany filtr, doskonale zabezpieczony przed przesunięciem lub wypadnięciem.

a
propečení propečení

niewidoczny
element grzejny

Element grzejny został idealnie wkomponowany w nowatorską i funkcjonalną podstawę. Dzięki temu całość sprawia kompaktowe wrażenie. Woda jest podgrzewana w całej dolnej powierzchni naczynia, co w połączeniu z mocą od 2200 do 2400 Watt zapewnia błyskawiczne zagotowanie wody.

a
propečení propečení

nigdy więcej
kapania

Dzięki zastosowaniu w wylewce technologii Anti-Drip woda nie spływa po czajniku, co chroni przed zwarciem a na czajniku nie pozostają zacieki po wyschniętej wodzie. Potrafi pracować zarówno przy dużej jak i małej ilości wody, dlatego jest bezpieczny w użyciu również dla dzieci i osób starszych.

a
propečení propečení

centralne
złącze 360°

Wygląda to na drobnostkę, ale zaletę okrągłego złącza w centralnej części podstawki docenisz natychmiast, już podczas pierwszego użycia czajnika. Możesz go bowiem postawić na podstawkę całkowicie intuicyjnie, nieważne w którą stronę skierowany jest uchwyt. Czajnik wskoczy po prostu na złącze pod dowolnym kątem a gotowanie rozpocznie się natychmiast. Odpada więc rozmyślanie o tym, z której strony znajduje się gniazdko – w przypadku tego urządzenia nie gra to żadnej roli.

a