výběr  barvy výběr  barvy

JESTEM TWÓJ ...
Mam kolor
słoneczników

Toster Sencor STS 36 YL
To kolor tysiąca uśmiechniętych słońc rosnących na łące. Zapewnia radość, uśmiech, poczucie odmiany i wrażenie relaksu. Uwalnia ukryte aspiracje, daje poczucie natychmiastowej reakcji i, przede wszystkim, zwiększa apetyt. Może piec tosty o sześciu poziomach wypieczenia i automatycznie ustawia kromki centralnie.

a
výběr  barvy výběr  barvy

podgrzewa
i rozmraża

Przygotowywanie tostów jest teraz szybkie i łatwe. A poza normalnym opiekaniem, możesz skorzystać z drugiej funkcji urządzenia - rozmrażania. Używasz do tego kuchenki mikrofalowej? Chyba nie wiesz jak smakuje ciasto rozmrożone z użyciem tostera - będzie równie ciepłe i kruche, jak świeżo upieczone, a nie gumowate i twarde już po kilku sekundach.

a
propečení propečení

6 stopni
intensywności
opiekania

Przygotuj sobie tosta, na jakiego masz ochotę. Chcesz, aby był tylko lekko przypieczony? Wybierz jedynkę lub dwójkę. Jeżeli zdecydujesz, że ma być mocno przypieczony, wybierz szóstkę. A pomiędzy są jeszcze trzy dodatkowe ustawienia. Możesz wybrać dowolną liczbę z zakresu od 1 do 6. Automatyczne wyśrodkowanie zapewni równomierne opiekanie z obu stron, nawet jeżeli w jednej komorze przygotowujesz grubą, w drugiej zaś cienką kromkę.

a
propečení propečení

koniec
z okruszkami

Sencor zawsze zwraca uwagę na praktyczność urządzeń. Dzięki funkcji wysokiego podnoszenia, można łatwo wyjmować nawet najmniejsze kromki.. Wysuwana tacka w dnie umożliwia niesłychanie proste czyszczenie bez konieczności używania wody. Kabel zasilający zwija się i chowa w podstawie.

a